Profesor Sadurski ostro o autorze podręcznika młodego pisowca: “Skretyniał dla kasy”

“Ogłaszam sezon ochronny na Wojciecha Roszkowskiego. Niegdys Przyzwoity naukowiec- nie geniusz ale OK – teraz skretynial, dla kasy i akceptacji Wodza. Tak Jak Legutko, niegdys kompetentny historyk filozofii, albo Krasnodebski, przecietny socjolog. Potrzeba Milosza dla opisu umysłu” – napisał prof. Wojciech Sadurski.

“Autor podręcznika HiT (Histeria i Trucie) chciał bardzo szybko i łatwo zarobić duże pieniądze (nakład!), ale przy tym spaprał swoje nazwisko raz na zawsze i ośmieszył się przed dziatwą szkolną. Nie wiem, czy per saldo się opłaciło.” – dodał Sadurski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Nie ma wybaczenia dla naukowców, którzy – wszystko jedno, dla pieniędzy, władzy lub z głupoty – zamulają umysły niewinnych nastolatków kołtuńskim fanatyzmem i ignorancją.” – podsumował profesor.