Węgla nie ma i nie będzie. Informacje od właścicieli składów są przerażające!

Składy nie mają węgla a nawet jeśli jakimś cudem coś się pojawia, to jest w absolutnie nieakceptowalnych cenach. Do tej drożyzny doprowadził PiS.

“Mam w pracy klienta, który prowadzi skład węgla. Jak mi opowiada jak czasami zrozpaczeni ludzie dzwonią chcąc kupić węgiel, to aż się przykro robi. Niektórzy żyją w pisowskiej bańce propagandowej i dalej myślą, że węgiel jest po 900 zł na tonę bo pis dokłada resztę z automatu i taki gość ma 5k, chce kupić 5 ton węgla a i nie wierzy kiedy słyszy cenę 17.500 zł. Niektórzy płaczą, inni wyzywają od prywaciarzy spekulantów, którzy dorabiają się na cudzej krzywdzie. Straszne to, czeka nas zima pełna smogu i marznących ludzi.” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja jest tragiczna. Wygląda na to, że czeka nas zima pełna marznących ludzi, pełna zrozpaczonych rodzin, pełna cierpienia i zła. Będzie smog, będzie palenie czym się da. Przez PiS czeka nas wiele ludzkich tragedii.

I dlatego Kaczyński musi zostać odsunięty od władzy.