Wszyscy pracownicy TVP będą musieli oddać pieniądze

Kto pobiera nienależne wynagrodzenie, musi je zwrócić. Tak wynika z prawa. Jeśli po upadku PiS sądy uznają, że osoby zajmujące się propagandą nienależnie brały pieniądze z TVP, zostaną pozbawione majątków. To tylko jeden z pomysłów na to, jak ukarać ludzi uprawiających kłamstwo na zamówienie z Nowogrodzkiej.

Inny pomysł to sądowy nakaz pracy: Po wygranych wyborach to każdy z funkcjonariuszy TVP powinien dostać sądowy nakaz pracy w TVP i obowiązek zaczynania każdego programu słowami… Drodzy słuchacze przez ostatnie 7 lat pracy notorycznie okłamywałam/em państwa podając fałszywe informacje. I tak przez rok, codziennie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jacek Kurski za prezesowanie tym syfem, jakim stała się TVP musi ponieść konsekwencje, podobnie aparatczycy, pseudodziennikarze, którzy zdecydowali się syfić na zlecenie partii rządzącej – uważają internauci.

Należy ich rozliczyć! Tak! Z akcentem na bezwzględne wyciągnięcie konsekwencji personalnych od redaktorów, przez szefów redakcji aż po pracujących na wizji i głoszących te obrzydliwe, konfliktujące nas Polaków słowa. Liczę, że prawda i prawo zwyciężą.

źródło: Twitter