PiS coś ukrywa w sprawie przekopu Mierzei Wiślanej. Zakaz dla prywatnych statków i jachtów

Żenujące konflikt wokół otwarcia przekopu przez Mierzeję Wiślaną. PiS zablokował możliwość wpłynięcia tam prywatnych jachtów i statków. Oficjalnym powodem jest konieczność zapewnienia bezpieczeństwa gościom państwowym, ale w rzeczywistości coś musi być na rzeczy innego – donoszą nasi informatorzy.

Być może inwestycja jest wadliwie wykonana i niepełna. Sam przekop nie pozwala jeszcze płynąć dalej, bo Zalew Wiślany jest bardzo płytki. Dlatego o ile przepłynąć kanałem można to już dalsza żegluga jest mocno ryzykować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS działa jak banda idiotów, którzy się kłócą ze swoimi zleceniodawcami czyli społeczeństwem. Polacy dali im władzę a oni nie chcą teraz Polaków dopuścić do tego otwarcia. Nie ma siły, żeby powodem były kwestie bezpieczeństwa – komentuje nasz informator. Jest to żałosne postępowanie, które tylko pokazuję głupotę a jednocześnie arogancję tej władzy.