Ekogroszek za 3500 zł okazał się bublem. Wściekły internauta nagrał film (WULGARYZMY)

Efekt PiS trwa. Zdesperowani ludzie kupują węgiel za 3500 zł za tonę a otrzymują bubel. Oczywiście nikt z rządu się tym problemem nie interesuje, bo co Kaczyńskiego obchodzi jakiś Kowalski czy inny Nowak, którzy mają problem z węglem? PiS jak zwykle wypina się na zwykłych ludzi i zamiast zająć się realnymi problemami, to marnuje czas na zbędne i niepotrzebne zajęcia.

A problem jest poważny – na rynku węgla brakuje, wiele osób go po prostu nie kupi z powodu drożyzny, zimą nie będą mieli czym palić. Niektórzy wykorzystują też problemy i dostarczają węgiel niższej jakości, który raczej nie nadaje się do palenia w nowoczesnych piecach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS milczy a noce robią się coraz zimniejsze. Co zrobią Polacy? Na filmach internauta pokazuje jak wygląda ów “ekogroszek” i jak kiepskiej jest jakości. Uwaga – padają wulgaryzmy, film nie dla dzieci!