Kaczyński powinien mieć zakaz uprawnia polityki. Z powodu zgubnych efektów jego decyzji

Świat ostatnio oszalał. Putin napada na Ukrainę, Xi Jinping grozi Tajwanowi, Erdogan dzisiaj Grecji. Stare dziady, bo ci przywódcy mają średnio koło 80 lat, ustawiają geopolitykę na kilka lat przed śmiercią. Polityka po 65 roku życia powinna być dla ludzi zakazana, bo gdzieś tak po tym wieku zaczyna się głupieć. W Polsce też mamy na to przykłady – napisał jeden z internautów.

Pomysł wydaje się być interesujący. Kaczyński powinien dostać zakaz zajmowania się polityką. Mógłby zacząć utrzymywać się z pracy w ochronie lub konserwacji powierzchni płaskich. Latanie ze szmatą po sklepie nauczyłoby prezesa PiS wartości pieniądza i z całą pewnością pomogłoby mu lepiej odnaleźć się w Polsce, w której tak trudno się dzisiaj żyje. Dostrzegłby czym jest inflacja, miałby typowe problemy wszystkich Polaków – czyli co włożyć do garnka i kto wie, może zacząłby solidnie nienawidzić Morawieckiego?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński nie nadaje się do polityki, bo efekty jego rządów w naszym kraju tragiczne. Ten mały stary człowiek pozbawił nadziei na lepszą przyszłość całe pokolenia. Zmarnował dokonania najlepszego rządu PSL – PO, skłócił Polaków i realizuje ruską agendę, która sprowadza się do wyprowadzenia Polski z UE.

Kaczyński to szkodnik i człowiek, który już dawno powinien być na śmietniku polityki.