Brawo! Centrum Informacyjne Rządu ostrzega przed TVP!

Zweryfikuj informacje, zanim przekażesz dalej. Bądź świadomym użytkownikiem internetu: uważaj na fałszywe treści w internecie – alarmuje Centrum Informacyjne Rządu. Dodajmy do tego jeszcze Uważaj na fałszywe treści w telewizji.

Kontrowersyjny tytuł, emocjonalny język i zdjęcia/nagrania, niewiarygodne źródło informacji – te wszystkie cechy ma TVPiS, gdy emituje swoje nienawistne materiały na temat opozycji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Warto więc docenić inicjatywę KPRM i przyłączyć się do niej! Uważaj na fałszywe treści w telewizji pisowskiej, pisowskim radiu i pisowskich portalach dezinformacyjnych!

Cieszyć się należy, że kłamcy z PiS zdobyli się na odwagę. Zresztą komentujący ten wpis CIR internauci bardzo szybko pokazali fake newsy, propagowane przez TVPiS. Na przykład fałszywą informację o kosztach euro: