Nie ma dobrego węgla w Polsce. W składach pomiędzy 3-4 tysiecy

Składy w Polsce nie posiadają węgla. Dobrej jakości węgla nie ma w ogóle, nie da się go kupić. Węgiel z Indonezji czy innych krajów jest zbyt słabej jakości i raczej nie nadaje się do opalania domu. Tymczasem ceny idą ciągle do góry. Ekogroszek jest już po 5 tysięcy, natomiast węgiel luzem na składach dochodzi do 4 tysięcy za tonę – i nadal go nie ma.

Sasin, Moskwa, Morawiecki okłamali Polaków. Węgiel miał być w dużych ilościach i tanio, tymczasem nie ma go wcale. Sprawa węgla jest kluczowa, bo opał ten służy nie tylko dla domów, ale też szkół, urzędów, ciepłowni  a także szpitali.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przy braku węgla wszystko leży. Dosłownie i w przenośni. Budynki będą zamarzać a ludzie siedzieć w zimnych domach. Węgla brakuje też w elektrowniach co pokazuje sprawa Jaworzna.

I tak oto PiS niszczy Polskę.