TVP znowu okłamało widzów. Pokazano kontenerowiec w przekopie Mierzei

Dzień bez kłamstwa to dla TVP dzień stracony. Pisowska telewizja propagandowa wmawia widzom, że kanałem w Mierzei Wiślanej będą płynąc kontenerowce. Jest to jednak nieprawda, na razie nie przepłynie żaden statek, bo za przekopem nie ma toru wodnego do Elbląga. Można za to płynąć do… Rosji.

Kłamstwo stało się narzędziem propagandy. Telewizja pisowska nie ma żadnych hamulców i bezczelnie oszukuje widzów, że przekopem można płynąć jakimś większym statkiem. Po pierwsze na to kanał jest za płytki po drugie nie ma dokąd płynąć. Elbląg nie posiada odpowiedniego toru wodnego, bo PiS nie chce robić dobrze prezydentowi Elbląga z PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mamy więc sytuację, w której PiS i telewizja pisowska łżą jak psy, aby utrzymać poparcie. Bezczelność tych ludzi nie zna granic. Po upadku PiS trzeba będzie wszystkich rozliczyć – co do jednego.