Ważne pytania o to, gdzie Polskę doprowadzą rządy PiS. Podporządkowanie Putinowi i bieda?

Trzeba zadać pytanie gdzie mogą nas doprowadzić rządy PiS. Czy jakiekolwiek inwestycje jakie zapowiada rząd będą realizowane? Czy rozdawnictwo pieniędzy doprowadzi do jeszcze większego zwiększenia inflacji?

Czy nadejdzie czas zemsty na opozycji, o której marzy Kaczyński? Czy zlikwidują, jak zapowiadają, samorządy? Czy media publiczne będą jeszcze bardziej kłamały i oszukiwały Polaków? Czy KGHM, Orlen czy PKP będą nadal służyć politykom do zarabiania milionów?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I tych pytań można mnożyć. I trzeba szczególnie, kiedy nadejdzie kampania wyborcza, zadawać je Kaczyńskiemu (który przed pytania ucieka) i innym politykom PiS.

I jeszcze jedno. Czy system współpracy z przyjaciółmi Putina propagowany przez PiS jest zgodny z naszą racją stanu, tradycją narodową i naszą polską tożsamością? Chyba nie.

Polska z rosnącego w siłę kraju stała się krajem biedy i braku perspektyw. I tego nie można zostawić.