A to dobre! Kaczyński podejrzewa opozycję o… chęć sfałszowania wyborów

Doprawdy dziwnymi drogami podążają myśli prezesa Kaczyńskiego. Uznał na przykład, że to opozycja chce sfałszować przyszłoroczne wybory parlamentarne. I to dlatego PiS powołuje „Korpus Ochrony Wyborów”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nasz program będzie kontynuowany i wzbogacony o nowe aspekty. Możemy wygrać wybory, ale potrzebna jest praca – tu zwracam się do członków partii. Musimy także stworzyć Korpus Ochrony Wyborów – opowiadał Kaczyński podczas spotkania z sympatykami PiS.

– Druga strona mówiąc, że wybory będą sfałszowane, chcą doprowadzić do wyborczej awantury. Nie możemy do tego dopuścić – dodał.

I zapewne dlatego „ustawą chcemy zmienić sposób liczenia głosów, by był bardziej przejrzysty” – obiecał lider Zjednoczonej Prawicy. Słowem Kaczyński już wie, że wyborów parlamentarnych nie może wygrać w uczciwy sposób.