Tarczyński całkowicie odleciał. Europoseł PiS nagadał głupstw o wojnie

Dominik Tarczyński, europoseł PiS nie słynie ze szczególnie mądrych i wyważonych opinii. Teraz jednak pobił sam siebie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Von der Leyen może chciałaby już teraz uruchomić KPO, ale sam fakt zatwierdzenia planu, pamiętamy jakie były reakcje nerwowe, wywołał na sali plenarnej w Strasburgu natychmiastowe reakcje i groźby – zaczął opowiadać w rozmowie z tradycyjnie życzliwym portalem wPolityce.pl.

– Jest tak, że niestety polscy europosłowie biorą udział w naciskach na von der Leyen, aby w ogóle nie myśleć nie tylko o KPO, ale w ogóle o finansach europejskich dla Polski – dodał klasyczną tezę propagandy PiS.

Po czym odpłynął już całkowicie.

– Polska wyrosła na lidera w polityce światowej, bo komentarze m.in. w Indiach czy USA pokazują, że to Polska jest głównym zaangażowanym w pomoc Ukrainie, a co za tym idzie, w ewentualnym konflikcie zbrojnym światowym – wypalił.

Wpływowy polityk PiS opowiada o tym, że Polska zaangażuje się w konflikt na Ukrainie?! Co Kaczyńskiemu i jego akolitom chodzi w ogóle po głowie?!