W sklepach spożywczych coraz drożej. W oczy polskich rodzin zagląda bieda

Zwykłe zakupy w sklepie spożywczym, które kiedyś kosztowały 20-30 zł, dzisiaj są już bardzo poważnym wydatkiem dla polskiej rodziny. Na załączonym paragonie, który umieścił w sieci jeden z internautów, widać jak jest drogo.

Kilkanaście podstawowych produktów w małych ilościach i rachunek zbliża się już do 100 zł. To wszystko wina Jarosława Kaczyńskiego. Człowieka, który zniszczył polską gospodarkę, rozwalił obronność, zabił edukację. PiS jest partią tak bardzo szkodzącą naszemu krajowi, że można by pomyśleć, iż został zainstalować w Polsce przez wrogie naszemu krajowi mocarstwo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wydaje się, że PiS realizuje politykę zubożenia polskich rodzin. Wiemy, że wysokie ceny prądu i benzyny są spowodowane przez ogromne marże spółek, wiemy, że brak węgla to wina Kaczyńskiego, wreszcie możliwe problemy z gazem zimą również załatwił nam PiS.

To prawdziwy dramat! A drożyzna będzie narastać, bo Kaczyński swoimi idiotycznymi decyzjami nakręca inflację, czyli upadek wartości złotówki.