Morawiecki mocno uderzył w Kuchcińskiego. Były marszałek jest wściekły

Nagonka dziennikarzy na Marka Kuchcińskiego nie jest przypadkowa. Według naszych informacji część ataktów na byłego marszałka, na którym może ciążyć sprawa sex afery, czyli seksu z nieletnią w domu publicznym oraz prywatne loty państwowymi samolotami.

Kuchciński nie wiedział, że będzie tak mocno zaatakowany jeszcze zanim objął stanowisko w KPRM. Morawiecki jednak nie potrafił utrzymać tajemnicy i dzisiaj marszałek jest już świadomy tego, kto stoi za zbiorowymi atakami medialnymi. Sprawa ta pokazuje dwa aspekty rządów PiS:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po pierwsze nienawiść pomiędzy poszczególnymi politykami jest nieprawdopodobna. Mimo, że obaj panowie uśmiechają się do siebie (słodko!) to w rzeczywistości nienawidzą. Mimo, że mówią do siebie po imieniu, to w prywatnych rozmowach wyrażają się o drugim per ch… lub k…s.

Atak Morawieckiego ma jeszcze drugi aspekt. To sprawa ciągle obecnych wpływów wśród dziennikarzy. Te powiązania będziemy wkrótce ujawniać. Środowisko Morawieckiego mocno się odkryło próbując ratować Dworczyka i przegrało. Mamy potwierdzenie co najmniej kilkunastu nazwisk, także z mediów wspierających opozycję.

Dni premiera są policzone.