United Survey przeprowadziło dla Polski sondaż dotyczący wstrzymania funduszy europejskich dla Polski. 23% Polaków uważa, że polityka rządu PiS nie przyczyniła się do utraty środków. To poziom realnego poparcia dla PiS.

Te 23% osób powinno być też dla opozycji wielkim wyrzutem sumienia, bo jest to praca do wykonania. Tych ludzi trzeba przekonać. Nie ma ludzi, których przekonać się nie da. Nie ma tłumaczenia, że wyznawcy PiS są sektą. Nie, dość tych wymówek. Czas na zrozumienie, że do nich potrzeba innej formy komunikacji: żadnego wykluczenia, żadnego atakowania.

Reklamy

Nawet członków sekt można „naprawić”. To nie są źli ludzie, tylko zmanipulowani przez Kaczyńskiego i jego politykę. Dobra wiadomość, wynikająca z tego sondażu jest taka, że Polacy nie ufają PiS i poziom tej nieufności zbliża się do 80%. Bo w ten sposób można również odczytać owo przesłanie.

Nie pomagają Karnowscy, Kurski, Ziemkiewicz, nie działa agresywna polityka Solidarnej Polski. Unia Europejska jest numerem jeden w Polsce i kłamstwa władzy na Polaków tu nie działają.

Trzeba to wykorzystać.

Poprzedni artykułGrozi nam zimno w domach! Ciepłowniom brakuje węgla
Następny artykułUnia Europejska i Ukraina to dwa tematy fatalne dla Kaczyńskiego. Polacy są rozsądni i go zablokowali