System PiS atakuje Ewę Wrzosek: to zemsta za krytykowanie działań Ziobry i Kaczyńskiego

“To jest celowy atak skierowany na mnie i na stowarzyszenie Lex Super Omnia. Nie dam się zastraszyć” – powiedziała prokurator Ewa Wrzosek.

“Panowie i panie z prokuratury krajowej i z prokuratury w Szczecinie, stoicie po złej stronie” – podsumowała Ewa Wrzosek. Pod nieobecność i rzecz jasna bez wiedzy prokurator Ewy Wrzosek jej gabinet został przeszukany, zabezpieczono komputery służbowe oraz pamięć pendrive.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Działania te wpisują się w polityczny atak na niezależność prokuratury. Ewa Wrzosek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób i jedną z twarzy niezależności oraz oporu wobec upolitycznienia prokuratury przez Ziobro i Kaczyńskiego.

Nie ma zgody na atakowanie pani prokurator i nie ma zgody na bandyckie metody stosowane przez reżim PiS. W stosownym czasie zostanie to wszystko rozliczone.