Radzik i Schab się doigrali. Jest zawiadomienie do prokuratury

Ludzie Ziobry mają poważne problemy. Profesor Michał Romanowski złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Radzika i Schaba polegającego między innymi na fałszywym oskarżaniu oraz wpływaniu represjami na funkcje orzecznicze sędziów. Schab będzie dodatkowo oskarżony o niewykonanie orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Dla Radzika i Schaba jest to koniec. Nawet jeśli teraz prokuratura nie podejmie postępowania, to w przyszłości będzie można bardzo łatwo do tych zarzutów wrócić – gwarantują to zapisy polskiej konstytucji. Są bez szans na obronę, bo ich wina nie budzi w zasadzie żadnych zarzutów. Pozostaje tylko kwestia kto im kazał atakować sędziów i czy robili to z własnej woli czy może mieli mocodawców w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Układ Ziobry się sypie i będzie rozliczany kawałek po kawałku. A Schab i Radzik? Cóż, ich już po prostu nie ma – znikną tak szybko jak szybko odejdzie władza PiS. Zarzuty są bardzo poważne, prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa wysokie, wyroki mogą oznaczać dla nich więzienie.

Doigrali się.