90 lat temu Hitler został kanclerzem. To symetryści dali mu władzę!

30 stycznia 1933 roku Adolf Hitler został kanclerzem Niemiec. Dojście do władzy dało mu nieograniczone możliwości. Ludzi przyzwoitych najpierw ignorował, potem mordował. A symetryści, których postaw nie brakuje i dzisiaj,  dali mu możliwość rozpętania największych zbrodni XX wieku. Niech to będzie przestrogą.

– 30 stycznia 1933r. A. Hitler zostaje kanclerzem. Wielu uważało go za prostaka i przejściową fanaberię systemu. Bardzo się mylili… Pod rozwagę symetrystom, którzy lekceważą barbarzyńców w polityce – przypomniał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ma rację – bo symetryści to największe zło, jakie funkcjonuje w Polsce. Ukrywają się pod płaszczykiem wyważonego myślenia, oceny, inteligencji. Tyle, że to fikcja. Symetryzm jest chorobą i to chorobą głupoty. Ludzie, którzy działają jak symetryści, nie rozumieją zgubnych skutków swoich aktywności. Przykład? Do mordów politycznych już w Polsce doszło. Niedawno został przecież bestialsko zamordowany Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. Ciosy nożem zadał mu oszalały z nienawiści zwolennik PiS…

PiS to barbarzyńcy, którzy nie posługują się zasadami demokracji, tylko swoją własną logiką władzy absolutnej.  Są prymitywni, głupi, interesuje ich tylko władza. Nie można do nich stosować ocen i miar przeznaczonych dla demokracji, tylko dla reżimów totalitarnych. I to jest ta niezbyt subtelna, ale nadal niedostrzegalna dla symetrystów różnica. Obudźcie się, idioci!

Wiele nas różni, pochodzimy z różnych środowisk. Ale dzisiaj musimy działać razem, bo przeciwko temu wspólnemu działaniu nie ma siły, która by zdołała nam przeszkodzić. Za nami stoi prawda i siła moralna. Środowiska PiS mają tylko pieniądze i kłamstwo. Przegrają, bo dysponują łże-liderami i łże-ideologią.