Przemysław Cz. dał szkole szwagra 15 mln zł? Szokujące doniesienia z lubelszczyzny

Mała szkoła pod Lublinem, którą kieruje szwagier ministra edukacji, Przemysława Cz., otrzymała 15 milionów złotych – donoszą dzisiaj media. Szokujące informacje, jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość dzieci w naszym kraju nie może się doczekać niczego poza połajankami na temat wypisywania się z religii lub swoich poglądów.

Przemysław Cz., minister edukacji w rządzie PiS, jest jedną z najbardziej znienawidzonych osób w Polsce. Może konkurować chyba tylko z Jarosławem Kaczyńskim. Cz. jest oskarżany przez media i opozycję o to, że rozdał miliony działaczom PiS na zakup luksusowych wilii pod fałszywym pretekstem edukacyjnym co stanowi przekroczenie uprawnień przez ministra.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS rozdaje nasze pieniądze na prawo i lewo bo wie, że to już koniec. Sondaże są nieubłagane. Nieubłagana jest także opinia publiczna, która chce aby Cz. został wywalony z rządu na zbity pysk i pociągnięty do odpowiedzialności.