[Counter-Box id="1"]

Przemysław Czarnek i Janusz Kowalski to tajna broń Donalda Tuska. Takie wrażenie można odnieść obserwując „występy” obu marnych polityków PiS i Solidarnej Polski. Zachowują się tak, jakby działali na zlecenie opozycji. Dywersanci rozwalający poparcie dla ZJEP bardzo skutecznie są niezwykle wartościowym prezentem, jaki Kaczyński i Ziobro dali Tuskowi, Hołowni, Kosiniakowi-Kamyszowi oraz innym partiom.

Czarnek i Kowalski bardzo skutecznie odbierają poparcie ZJEP w najważniejszej części elektoratu, wśród ludzi umiarkowanych i niezdecydowanych. Agresja obu marnych polityków jest tak odpychająca, że momentalnie po występach w Sejmie poparcie dla PiS spadło o 3%. Widać to nie tylko w sondażach.

Reklamy

Ludzie, którzy nie interesują się polityką i zwykle nie chodzą na wybory nie chcą tępych durnych ani aroganckich polityków u władzy. Czarnek i Kowalski zmotywowali ich do pójścia tym razem. Cudem będzie, jeśli PiS przekroczy 20%.

Mamy więc apel do strategów z Nowogrodzkiej: więcej! Więcej Czarnka, więcej Kowalskiego. Wypuśćcie też w końcu z klatki Kaczyńskiego, niech jeździ dalej. Świetnie to robicie! Więcej, idioci, więcej.

Poprzedni artykułPSL ujawnia: demokratyczna opozycja pracuje nad jedną listą tematów wyborczych
Następny artykułWąsik nie ukryje się? Służby mają pełne szafy kwitów