[Counter-Box id="1"]

Ludzie, którzy dla pieniędzy szczują na pogrążoną w żałobie matkę, która utraciła swoje ukochane dziecko, nie zasługują na nic. Można poddać ich tylko społecznemu ostracyzmowi, osądzić i odebrać pieniądze, na których są ślady krwi. Biorą naznaczone śmiercią niewinnego chłopczyka pieniądze i jątrzą nadal. Na to zgody być nie może.

Dlatego TVP należy zamknąć. Jak najszybciej i każdego, kto brał udział w tej obrzydliwej nagonce, od propagandzistów z wizji, poprzez wydawców, ale też techników, grafików i sekretarki – rozliczyć. Rozliczyć bezwględnie, bo każda z tych osób przykłada swoje ręce do hejtu, nienawiści i szczucia.

Reklamy

Ludziom tym trzeba nie tylko odebrać możliwość pracy w mediach publicznych i w jakiejkolwiek instytucji publicznej, ale przede wszystkim trzeba przeprowadzić lustrację majątków. Pobierają oni wynagrodzenie za hejt, nienawiść i szczucie. To są krwawe srebrniki, naznaczone krwią niewinnego dziecka.

Nie może być zgody na to, aby tacy ludzie w ogóle funkcjonowali w społeczeństwie. Nie można pozwolić, by setki tysięcy złotych, które zarabiają co roku, pozwalały im po upadku PiS na wygodne życie. Ich mocodawcy uchwali prawo, które umożliwia odbieranie majątków i trzeba to zrobić. Raz na zawsze pokazać, jako ostrzeżenie, że nie będzie zgody na takie działania.

Poprzedni artykuł„Mordercy z TVP i Radia Szczecin”
Następny artykułKto z Ministerstwa Sprawiedliwości wydał polecenie zaszczucia dziecka posłanki Filiks?