Ujawniamy straszliwą tajemnicę PiS: CPK nigdy nie powstanie

Centralna Porażka Komunikacyjna, Centrum Prania Kasy, Cudowny Pieniądz Kaczyńskiego – takimi skrótami Polacy określają jedną z największych porażek PiS. Porażek, bo ten projekt nigdy nie będzie zrealizowany a jego celem jest dokładnie to samo co Willa Plus oraz inne pomysły zakłamanych polityków władzy: pieniądze.

CPK jest projektem wymyślonym typowo w stylu komunistycznym: ma być wielkie, gigantyczne, największe. Wielkie budowle socjalizmu stawiano bez przemyślenia i analizy. Tutaj również: lotnisko jest Polsce niepotrzebne, bo nie ma ruchu lotniczego, który byłby w stanie utrzymać tak wielki obiekt.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po co więc CPK? Dla stanowisk i pensji. Dla możliwości uczestniczenia w wywłaszczaniu ludzi z ich cennych działek. Dla wyciągania kasy. Dla opowiada bzdur w telewizji, radiu oraz w gazetach. Jako narzędzie propagandowe CPK jest słabe, bo nic nie powstało, ale PiS z uporem maniaka opowiada same kłamstwa na ten temat i próbuje używać lotniska jako kolejnej pałki na opozycję. Nieudolnie.

CPK budzi też tak wielkie protesty społeczne, że PiS straciło władzę w jednym z województw, bo marszałek nie wytrzymał zalewu kłamstwa.

CPK przyniesie Kaczyńskiemu potężnego pecha. A opozycja myśli, jak odebrać nienależnie wypłacone pieniądze różnego rodzaju Horałom  – bo są to przecież nasze pieniądze.