Kobiety w Polsce nie mają możliwości decydowania o tym, co się stanie, gdy zajdą w ciążę. Jeśli poczęte dziecko będzie śmiertelnie chore i nie ma szans się urodzić, muszą donosić taką ciążę. Jeśli ciąża zagraża ich życiu i zdrowiu, mogą umrzeć. Polska stała się piekłem kobiet.

Gdy kobiety chciały wyrazić swoje niezadowolenie, Kaczyński wysłał na nie policjantów z metalowymi pałami. Bicie kobiet to norma w państwie PiS. Metalowa pałka była fizyczną odpowiedzią władzy na niezgodę na zmienianie naszego kraju w piekło.

Owo piekło kobiet ma jeszcze jedną, bardzo złą stronę. Restrykcyjne prawo spowodowało gwałtowny spadek urodzeń. Kobiety nie chcą iść w niewolę do Kaczyńskiego. Brzydzą się nim i nienawidzą go. Rezygnują więc z posiadania dziecka.

Reklamy

A gdy tylko wyjadą poza Polskę? Rodziny na emigracji mają często po kilkoro dzieci, bo tam znajdują godne warunki do życia, pracy i rozwoju. W Polsce nie.

Poprzedni artykułPSL ostro: Kowalczyk to tchórz, Kowalski nie zna się na wsi. To szkodnicy
Następny artykułAfera z Joanną Borowiak “niech jadą” z PiS: pochwaliła się wozem strażackim a jej wpis chwalą asystentki z biura