PiS i Solidarna Polska działają jak mafia. Niszczą nasze szanse na rozwój Polski

Dlaczego Polacy są coraz ubożsi? Odpowiedzią jest złodziejska grupa trzymająca władzę, która doprowadziła do najpoważniejszego kryzysu w gospodarce, finansach, edukacji i obronności od zmiany systemu. Ten złodziejski system mafijny powoduje, że ceny w sklepach rosną z dnia na dzień, Polacy biednieją a bogacą się tylko politycy.

Kaczyński stworzył system mafijny, w którym nie ma żadnych zasad poza chęcią utrzymania władzy. Liczy się tylko stołek i kasa. W ten złodziejski układ ludzie są wciągani przemocą lub szantażem, ewentualnie przekupstwem. W systemie PiS biorą udział politycy, dziennikarze, influencerzy. Złodziejstwo na szczytach władzy przekroczyło jakiekolwiek normy. Efekt? Coraz mniej pieniędzy zostaje dla zwykłych ludzi, biedniejmy. To tak, jakby Kaczyński wyciągał nam codziennie z portfela pieniądze i je dawał swoim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ten cały chory system niszczy nasz kraj, pozbawia nas szans rozwoju. Pozbawia pracy i przyszłości. Zmusza do emigracji.

I trzeba temu położyć kres.