Oferta PiS dla Polski? Drożyzna, inflacja i upadek

Zbliżające się wybory do parlamentu weryfikują tragiczny upadek partii Jarosława Kaczyńskiego. W perspektywie dla Polski ma ona bowiem jednie drożyznę, inflację i emigrację dla młodych. Starsi ludzie, rodzice, pozostaną sami, bez żadnej nadziei.

Co dzisiaj oferuje Polska? Nikogo nie stać na mieszkania, nie ma szans na rozwój, pracy coraz mniej. PiS zabiera nam coraz więcej pieniędzy z portfeli, musimy oszczędzać na zakupach, nie mamy żadnych perspektyw rozwoju. Jako społeczeństwo znaleźliśmy się w ogonie Europy, bez szans na rozwój.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS to partia antycywilizacyjna, antyrozwojowa. Niszczy wszystko co możliwe. W imię władzy wprowadza przepisy, które blokują nasz rozwój, jako kraju, które niszczą przyszłość młodych ludzi, którzy robią z Polski zaścianek Europy.

Oferta PiS dla Polski to drożyzna, inflacja i upadek.