Jest bardzo źle. 91% Polaków oszczędza na jedzeniu

Aż 91 proc. Polaków oszczędza na zakupach żywności wynika z badania BIG InfoMonitor, którego wyniki opublikował portal Businessinsider. To oznacza, że bieda dotarła praktycznie do każdego domu w naszym kraju. Bieda wywołana przez Jarosława Kaczyńskiego i jego decyzje. To koszmar dla całego kraju!

Oszczędzanie na żywności oznacza też problemy w przyszłości, bo kupując tańsze jedzenie będziemy bardziej chorować i więcej się leczyć oraz szybciej umierać, to oczywistość, której nie trzeba nikomu tłumaczyć. PiS rozwala Polskę i prowadzi do biedy oraz wyludnienia naszego kraju: młodzi wyjeżdżają, seniorzy umierają a osoby w średnim wieku pracują coraz więcej, bo są coraz wyższe podatki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tylko polityczna klasa próżniacza ma się dobrze – pisowscy milionerzy i miliarderzy. Oni okradają nasz kraj codziennie, nie muszą oszczędzać.