Przebudzenie dziennikarzy. “Albo PiS przegra, albo dziennikarstwo zejdzie do podziemi”

Po ujawnieniu przez Pawła Kapustę nacisków władzy na Wirtualną Polskę dziennikarze się budzą. Zerwanie zasłony milczenia obnażyło korupcjogenne i przestępcze działania PiS. Szantaże, wymuszenia i łapówki już nie działają.

– W świetle tego co napisali Bartosz Węglarczyk i Paweł Kapusta naprawdę powinniśmy jako dziennikarze zastanowić się nad położeniem w jakim się znaleźliśmy. Ta władza pragnie zniszczyć w Polsce dziennikarstwo. Robiąc rzeczy takie jak powielanie jej przekazów media dokładają się do tego – napisał Maciej Bąk.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Czyni to z nas, wbrew naszej woli, stronę politycznego, wyborczego sporu. Bo duża siła polityczna już wprost chce naszej, wolnych mediów, anihilacji. To już nie jest zwykła dyskusja w demokracji. Albo PiS przegra, albo dziennikarstwo zejdzie do podziemi. Nie ma trzeciej drogi.