Andrzej Adamczyk chce wysłać dziennikarza do aresztu za ujawnienie afery!

Leszek Kraskowski wygrał proces z uczelnią na której miał studiować Andrzej Adamczyk. Chciał ujawnienia pracy ministra Adamczyka, którą ten miał napisać i zdobyć tytuł magistra. Sprawa jest bardzo dziwna, bowiem Adamczyk do dzisiaj nie ujawnił swojej pracy i nie do końca wiadomo jak to z tym magistrem jest, za to zaatakował dziennikarza za ujawnienie owej afery.

Praca Adamczyka prawdopodobnie nie istnieje bo owa uczelnia nie wykonała wyroku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz Adamczyk, w ramach retorsji, złożył wniosek o… aresztowanie dziennikarza. Całą sprawę Leszek Kraskowski ujawnił na kanale Reporterzy Online- materiał jest poniżej i warto go wysłuchać w całości, ponieważ Adamczyk to jedna z ciemniejszych postaci PiS i trzeba dowiedzieć się co jeszcze ukrywa ów pisowski minister.

Leszek Kraskowski zbiera też pieniądze na obronę przed atakami PiS. Trzeba mu pomóc!

Leszek Kraskowski jest dziennikarzem 32 lata. Nie przypomina sobie sytuacji, żeby minister wnioskował o umieszczenie dziennikarza w areszcie. Pisowska rzeczywistość przypomina PRL.