Żenujące! Polskie Radio wciąż nadaje informacje po rosyjsku

Pisowskie radio propagandowe, nazwane dla zmyłki Polskie Radio, wciąż prowadzi audycje po rosyjsku. Jest to skandaliczne, ponieważ w ten sposób do osób pochodzących z Rosji trafiają informacje o tym, co się dzieje w Polsce. W obliczu wojny na Ukrainie oraz inwazji Rosji powinno dawno to być zakazane. Ale propagandowe radio zdaje się nie przejmować takimi “drobiazgami”.

Pisowskie zarządzanie radiem to przede wszystkim tempa propaganda, pokazywanie PiSowskich notabli i opowiadanie jak w Polsce jest wspaniale (ludzie jednak już tego nie dostrzegają). Przy okazji kilka razy dziennie Polskie Radio uprawia promocje języka rosyjskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czy ci ludzie nie mają ani krzty wstydu ? Czy nie rozumieją jaką krzywdę robią Polakom, Ukraińcom i wszystkim przeciwnikom wojny, którzy słyszą kilka razy dziennie ten język. Nie na darmo mówi się, że PiS to najbardziej prorosyjska partia w Polsce…