Ziobro idzie na wojnę z Amerykanami. Zaatakował TVN Świrskim, nie wyjdzie mu to na zdrowie

Zbigniew Ziobro postradał zmysły – mówi się w Sejmie. Atak na TVN, który przypuścił minister po tym, gdy okazało się, że jego narracja w sprawie kobiety, która napadła inną osobę za to że niosła tęczową torbę, legła w gruzach, to głupota i polityczne harakiri. Spin się nie udał i kampania wyborcza legła w gruzach.

Ziobro zaatakował Amerykanów a to poważny błąd polityczny. Ameryka jest sojusznikiem Polski ale nie będzie tolerować błaznowatych ataków na wolne media – zwłaszcza swoje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Ziobro złożył skargę do KRRTV na TVN, gdyż w jego ocenie stacja nie jest – UWAGA!!!- bezstronna. Tzn. nie spija z ust “ministra zero” słów o miłującej ludzi faszystce czy blokadach antyaborcyjnych busów. Skretynienie tej kampanii wyborczej sięga zenitu. A wierzcie mi, to nie jest ostatnie słowo obozu ZJEP – napisał jeden z internautów komentując decyzję Ziobry.

Amerykanie mówią krótko: reakcja będzie ostra i szybka.

– I pomyśleć, że gdyby TVN24 nie bała się szantażu utraty licencji, zapełniłaby wszystkie programy dziennikarzami pokroju Wita czy Adamek, zapraszałaby tylko prawdziwych ekspertów i nigdy nie pozwalałaby jechać Pisowcom Goebbelsowską propagandą. TVN24 miałaby w brud widzów i jako stricte komercyjna stacja, osiągałaby niesamowite zyski – to inny komentarz do tej sprawy.