Urszula Pasławska z PSL jest odważna, bezkompromisowa i zaangażowana gdy chodzi o sprawy bezpieczeństwa Polski i Polaków. Trzecia Droga bardzo wyraźnie mówi, że trzeba wyjaśnić wszelkie aspekty afery wizowej. Kiedy Pasławska podniosła ten problem w jednym z programów TVP, rzucili się na nią i prowadzący i polityk z PiS. Nie dała się zbić z pantałyku i dobitnie, głośno powiedziała to, co powinni usłyszeć Polacy: afera wizowa to największa afera rządów PiS.

Pasławska, podobnie jak inni ludowcy, zapowiada że po wyborach trzeba wyjaśnić wszystkie wątki tej skandalicznej afery: narażenie Polaków na niebezpieczeństwo, przepływy pieniędzy z łapówek do Polski, gwałtowny wzrost przestępczości oraz cały przestępczy pisowski układ związany z wydawaniem wiz. 

Pasławska, kandydująca z Warmii i Mazur do Sejmu, nie boi się wyzwań – jak sama mówi, najważniejsze jest przywrócenie Polakom poczucia bezpieczeństwa, które PiS zniszczył wydając wizy dwustu pięćdziesięciu tysiącom imigrantów z krajów islamskich, Afryki czy Indii.

Reklamy

Trzecia Droga chce powołania komisji śledczej oraz wyjaśnienia roli takich ludzi jak Mateusz Morawiecki, Marcin Dworczyk, Zbigniew Rau, Zbigniew Ziobro czy Jarosław Kaczyński w całej aferze. Pojawiają się też inne nazwiska oraz ogromne kwoty – mowa o miliardzie dolarów łapówek za wpuszczanie imigrantów do naszego kraju. 

 

Poprzedni artykułMafia w Ministerstwie Finansów, teraz mafia w całym rządzie
Następny artykułSetki tysięcy Polaków komentują aferę wizową: Kaczyński wpuścił terrorystów do naszego kraju