Przestępcy z policji, działając na polityczne polecenie Mariusza Kamińskiego, napadli i brutalnie zatrzymali posłankę Kingę Gajewską. Posłanka opozycji została poturbowana a ślady na jej rękach potwierdzają brutalność policji. Posłanka zapowiada, że pociągnie do odpowiedzialności zarówno przestępców w mundurach jak ich politycznych zleceniodawców.

Skandal z napaścią na posłankę miał miejsce w Otwocku. Posłanka, chroniona immunitetem, została brutalnie zaatakowana w czasie gdy realizowała swoje poselskie uprawnienia i wyrażała opinie na temat tego co robi Morawiecki.

Przestępcy w mundurach brutalnie wywlekli posłankę i poturbowali.

Reklamy

Takie bandyckiej Polski chce Jarosław Kaczyński i PiS. Takie są konsekwencje dawania przyzwolenia na bandytyzm: bicie kobiet, ataki na posłanki, walenie metalowymi pałkami po głowach!

– Trudno o lepszy dowód na to, że 15 X to nie będą zwyczajne wybory! To będą wybory cywilizacyjne. Musimy ich zatrzymać, bo PiS już wprowadza standardy rosyjskie. Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości czy iść na wybory i zagłosować na którąś partię opozycyjną. To już powinien nie mieć – skomentował napaść policji Tomasz Owczarek.

Poprzedni artykułA to dobre! Kaczyński oskarża UE o… działania PiS
Następny artykułPiS idzie w zaparte. Twierdzi że afery wizowej… nie ma