[Counter-Box id="1"]

Co naprawdę o Polakach myśli Kaczyński?

Nie milkną echa pokazania schorowanej emerytki z fekaliami na sukience, którą telewizja PiS pokazała w materiale o tym, że emeryci są wdzięczni władzy za 14. emeryturę. Jednak sam prezes PiS od lat gardzi Polakami – swoimi wyborcami.

Reklamy

Hanna Lis na swoim Twitterze przypomniała książkę „Czas na zmiany”. Prezes PiS mówi w niej co naprawdę myśli o Polakach.

– Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość – stwierdza w niej Jarosław Kaczyński.

W innym fragmencie Kaczyński wypowiada się o polskiej wsi.

– Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają „pornosy”. Robią to też dzieci – oceniał Kaczyński.

Źródło: WP / Czas na Zmiany / Twitter

Poprzedni artykułTVP pokazało starszą panią z fekaliami na sukience. Tak PiS przedstawia dobrobyt emerytów pod rządami Kaczyńskiego [VIDEO]
Następny artykułPiS sięgnie po przemoc? Ostatnie wydarzenia mogą na to wskazywać