Motyka miażdży Kamińskiego i Wąsika: Nie liczy się ani prawo, ani sprawiedliwość, a interes PiS

– Gest Kamińskiego w Sejmie jest idealnym podsumowaniem rządów. Jego arogancki zachowanie i postawa stawiania się ponad prawem odzwierciedla ich podejście do państwa. Nie liczy się ani prawo, ani sprawiedliwość, a interes PiS – powiedział Miłosz Motyka, oceniając aroganckie zachowanie przestępców.

– Ułaskawienie Kamińskiego i Wąsika przez Dudę było dla nich gwarancją bezkarności. Mieli jedno zadanie: szukać haków na opozycję i podsłuchiwać działaczy społecznych. Dziś prezydent bierze za te działania pełną odpowiedzialność – dodał Motyka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jeśli Izba Kontroli Nadzwyczajnej SN podejmie decyzję pozytywną dla panów Kamińskiego i Wąsika to pokaże ten sam gest Polakom, który dziś ujrzeli w Sejmie. To będzie ostateczna kompromitacja tej izby. Zarzuty są druzgocące dla polityków PiS. To przestępcy – podsumował Motyka.