Mocne słowa Władysława Kosiniaka-Kamysza: bezpieczeństwo Polaków jest dla mnie priorytetem

Bezpieczeństwo Polaków jest dla mnie priorytetem – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, minister obrony. Zapowiada twarde działania na rzecz wzmocnienia zdolności obronnych Polski oraz wzmocnienia sojuszy. To ważna deklaracja, zwłaszcza w obliczu prób destabilizacji kraju przez PiS.

– Rosyjskie ataki na Ukrainę nasilają się w ostatnich tygodniach. Sytuacja na froncie jest poważna. Rosja jest krajem nieprzewidywalnym i musimy być gotowi na wszelkie wydarzenia. Naszą rolą jest również uświadamianie w tym świata i Europy – mówił.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie ma co ukrywać, że Polska jest krajem przyfrontowym i narażonym na atak Rosji. Obsesja Putina, aby zbudować rosyjskie imperium jest ogromna i nie ma tutaj co oczekiwać rozsądku. Dlatego priorytetem muszą być działania nastawione na odbudowę potencjału militarnego.