PILNE: Nepotyzm i kolesiostwo w Kancelarii Prezydenta. Doradcy Dudy osobiście związani z żoną Kamińskiego!

Profesor Dariusz Dudek – doradca Andrzeja Dudy to były partner Barbary Kamińskiej – aktualnej żony Mariusza Kamińskiego, z którą ma syna. To nie koniec powiązań. Barbara Kasprzyszak, która również jest doradcą Dudy, to pierwsza żona Kamińskiego – ma z nim syna, Kacpra. Sieć powiązań rodzinno-towarzyskich działa. Trudno to inaczej nazwać niż nepotyzm i kolesiostwo. Te powiązania tłumaczą błyskawiczne działania Dudy.

Państwo PiS działa dla swoich zupełnie inaczej, niż dla zwykłych ludzi. Andrzej Duda latami może nie odpowiadać na prośby o ułaskawienie, nie interesuje się normalnymi sprawami. Ale gdy temat dotyczy rodzin jego doradców, to rusza błyskawicznie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Koleżanko Barbaro Kamińska, z domu Kierepka, żono Mariusza. My się z aplikacji chyba znamy? Robiłaś aplikację w Lublinie pod profesorem Dariusza Dudkiem, teraz z TK? Pod patronatem oczywiście. Choć niektórzy twierdzą, że nie tylko. Jak ma się Wasz syn? Publikowałaś coś jeszcze?” – napisała Ewa Stępniak. 

Co ciekawe, profesor Dudek był promotorem pracy magisterskiej i doktorskiej Czarnka. Recenzował również jego habilitację.

Żona Kamińskiego miała również kancelarię prawną razem z Ernestem Bejdą. Jej bratem jest prokurator od Ziobry, który pracował przy sprawie przecieków w aferze gruntowej. Układ powiązań się zamyka.