Obajtek obciążył Dudę. Wielki kłopot prezydenta

Andrzej Duda ma bardzo poważne kłopoty. Wykorzystanie Orlenu w kampanii wyborczej w czasie, gdy tysiące polskich lekarzy czekało na płyny dezynfekujące może oznaczać zarzuty karne dla prezydenta.

Daniel Obajtek nie wysłał ciężarówki z płynami do Watykanu bez uzgodnień z Dudą. Prezydent musiał o tym wiedzieć i musiał to uzgadniać z papieżem lub jego otoczeniem. Jest to działanie prowadzące wprost do zagrożenia życia i zdrowia całego narodu, bo wszystko działo się, gdy w naszym kraju płynu dezynfekującego i maseczek po prostu dramatycznie brakowało.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Słuchaj, szef do mnie dzwonił, że prezydent podobno obiecał papieżowi Franciszkowi tira sprzętu, płyny, maski, chuje muje, dzikie węże

Sytuacja Andrzeja Dudy jest dzisiaj fatalna – zamiast myśleć o przyszłości w polityce będzie zajmował się zarzutami, które może postawić mu prokuratura a tego typu przestępstwa to także brak przedawnienia.

I kto mu podpisze ułaskawienie?