UJAWNIAMY: Jarosław Kaczyński coraz bardziej boi się zatrzymania

Jarosław Kaczyński jest przekonany, że wkrótce może dojść do jego zatrzymania. Swoimi obawami dzieli się zarówno z ochroną jak i bliskimi współpracownikami. Miał przejść krótkie szkolenie jak się zachowywać, w przypadku gdyby doszło do wejścia służb do jego domu oraz do biura partii na Nowogrodzkiej.

Napięcie w PiS sięga zenitu. Wszyscy wiedzą, że w śledztwie dotyczącym Funduszu Sprawiedliwości urzędnicy zaczęli zeznawać i obciążać polityków Suwerennej Polski. Jednak w przypadku PiS zarzuty mogą być dużo cięższego kalibru i jeszcze poważniejsze a w partii Kaczyńskiego istnieje świadomość, że prowadzone jest śledztwo w kilku ważnych sprawach i tam już są zeznania.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Kaczyński ma się panicznie bać zatrzymania i przygotowywać scenariusz na taki wypadek – mówią nasze źródła. Paradoksalnie z takiego obrotu sprawy cieszyliby się wrogowie prezesa, którzy chcą przejąć po nim partię – mówi nasz informator.