Kandydat Lewicy chce palić gejów i lesbijki. Kolejna szokująca piosenka [VIDEO 18+]

Homofobia i nawoływanie do mordów.

Damian Krępa, czyli muzyk „Bas Tajpan” startuje w wyborach samorządowych z listy Dąbrowianie Razem, który otrzymał oficjalne poparcie Lewicy i samego Włodzimierza Czarzastego. O kandydacie Lewicy zrobiło się głośno, gdy opisaliśmy jego szokującą twórczość.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Teraz okazuje się, że piosenka „Chwasty” nie była jednorazowym wybrykiem. W innym utworze pt. „Bas Mówi” Krępa znowu śpiewa o paleniu gejów i lesbijek.

Sytuacja jest tym bardziej szokująca, że walczący o reelekcję prezydent Marcin Bazylak – lider listy z poparciem Lewicy – przekonywał Radio Piekary, że Krępa zaśpiewał tylko jeden taki utwór.

– Uważnie obserwuję działalność Damiana (…) i mam wrażenie, że całą swoją postawą, wszystkim tym co robi, chce odkupić to, że kiedyś zaśpiewał jeden utwór, którego w krótkim czasie po nagraniu bardzo żałował -przekonywał dziennikarzy Bazylak.

O muzyku najgłośniej było za sprawą jego utworu „Chwasty”. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami złożyło w jego sprawie doniesienie w Prokuraturze Generalnej w Warszawie.

– Muzyk Bas Tajpan nawołuje do zabijania i palenia członków mniejszości seksualnej. To niedopuszczalne – wskazał przewodniczący OKOPS Ryszard Nowak.

W utworze „Chwasty” obecnego kandydata listy Włodzimierza Czarzastego słyszymy:

”…Palić pedałów mówi dąbrowski dre

Każdy sodomita spalić się musi

Wymordować ich, zarazę tą wydusić

Nie jest to agresja niczym niesprecyzowana

Jah Jah jasno mówi – palić teraz batty mana

Strzał, strzał, ulica będzie wolna

Sodomitom śmierć i sodomitom wojna

…Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty

Popularnie to pedały i lewe niewiasty

Słowa mojej kasty to palić, palić, palić!

Zwyrodnialców zabić”.

 

Do utworu odniósł się Krępa.

– Utwór „Chwasty” jest bardzo starym kawałkiem (…) jego treść kładę na barki wybryku młodych lat – powiedział cytowany przez portal Nasze Miasto Dąbrowa Górnicza.

– Piosenka “Chwasty” (…) była odzwierciedleniem moich poglądów z tamtych lat. (…) To było dla mnie pół roku religijnego, skrajnego, niezdrowego fanatyzmu. Totalnie zapatrzyłem się w biblijne treści, analizowałam i rozumiałem je niezwykle dosłownie, jak neofita – powiedział w rozmowie z o2.pl.

Poniżej cały utwór – uwaga zawiera liczne wulgaryzmy.

https://www.cda.pl/video/193216676e