Konfederacja poprze Magdalenę Biejat? Lewica: Gej to pe*ał, ale tylko między nami [VIDEO]

Razem z homofobią.

Magdalena Biejat walczy o fotel prezydentki Warszawy m.in. hasłami o obronie osób LGBT. Jednak kandydatka Włodzimierza Czarzastego nie odcięła się i nie potępiła innego kandydata Lewicy – Damiana Krępy.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Na jaw wychodzą kolejne szokujące piosenki Krępy. Wbrew zapewnieniom lokalnego lidera listy Lewicy nie ma on na koncie jednego homofonicznego utworu.

Niedawno wyszedł na jaw drugi, a teraz już trzeci jego utwór. W najnowszym „Oddajcie nam” słyszymy, jak muzyk śpiewa:

„Lewica zajmuje się biednymi gejami,

Wiesz, gej to pe*ał, ale tylko między nami,

na forum publicznym rodziny im dajmy,

śpiewał już Kazik – zajebisty film fajny”

Zaskakujący brak reakcji Biejat na homofobicznego kandydata Lewicy budzi zdziwienie. Jednak w ostatnim czasie kandydatka Lewicy zaczęła coraz mniej mówić o problemach osób LGBT.

Możliwe, że liczy na poparcie Konfederacji. O ile Konfederacja nie ma szans na drugą turę wyborów w Warszawie, to może nawoływać do głosowania przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu – czyli za Biejat.

Kandydatce Lewicy pomagają też dziwne „sondaże”, które kolportuje zdominowana przez ludzi Lewicy i samego Włodzimierza Czarzastego TVP. Mimo, że szef TAI TVP Grzegorz Sajór przed wyborami w 2023 roku potępiał sondaże „firm krzak” i podnosił ważność certyfikatów, to w ostatnich dniach TVP pod jego rządami, kupiła sondaż nieznanej firmy bez certyfikatu OFBOR, który sugeruje, że Trzaskowski spadł poniżej 50 proc. poparcia, a Biejat wchodzi do II tury wyborów.

Krępa, czyli muzyk „Bas Tajpan” startuje w wyborach samorządowych z listy Dąbrowianie Razem, który otrzymał oficjalne poparcie Lewicy i samego Włodzimierza Czarzastego. O kandydacie Lewicy zrobiło się głośno, gdy opisaliśmy jego szokującą twórczość.

Piosenka „Chwasty” nie była jednorazowym wybrykiem. W innym utworze pt. „Bas Mówi” Krępa również śpiewa o paleniu gejów i lesbijek.

Sytuacja jest tym bardziej szokująca, że walczący o reelekcję prezydent Marcin Bazylak – lider listy z poparciem Lewicy – przekonywał Radio Piekary, że Krępa zaśpiewał tylko jeden taki utwór.

– Uważnie obserwuję działalność Damiana (…) i mam wrażenie, że całą swoją postawą, wszystkim tym co robi, chce odkupić to, że kiedyś zaśpiewał jeden utwór, którego w krótkim czasie po nagraniu bardzo żałował -przekonywał dziennikarzy Bazylak.

O muzyku najgłośniej było za sprawą jego utworu „Chwasty”. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami złożyło w jego sprawie doniesienie w Prokuraturze Generalnej w Warszawie.

– Muzyk Bas Tajpan nawołuje do zabijania i palenia członków mniejszości seksualnej. To niedopuszczalne – wskazał przewodniczący OKOPS Ryszard Nowak.

W utworze „Chwasty” obecnego kandydata listy Włodzimierza Czarzastego słyszymy:

”…Palić pedałów mówi dąbrowski dre

Każdy sodomita spalić się musi

Wymordować ich, zarazę tą wydusić

Nie jest to agresja niczym niesprecyzowana

Jah Jah jasno mówi – palić teraz batty mana

Strzał, strzał, ulica będzie wolna

Sodomitom śmierć i sodomitom wojna

…Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty

Popularnie to pedały i lewe niewiasty

Słowa mojej kasty to palić, palić, palić!

Zwyrodnialców zabić”.

 

Do utworu odniósł się Krępa.

– Utwór „Chwasty” jest bardzo starym kawałkiem (…) jego treść kładę na barki wybryku młodych lat – powiedział cytowany przez portal Nasze Miasto Dąbrowa Górnicza.

– Piosenka “Chwasty” (…) była odzwierciedleniem moich poglądów z tamtych lat. (…) To było dla mnie pół roku religijnego, skrajnego, niezdrowego fanatyzmu. Totalnie zapatrzyłem się w biblijne treści, analizowałam i rozumiałem je niezwykle dosłownie, jak neofita – powiedział w rozmowie z o2.pl.

Poniżej cały utwór – uwaga zawiera liczne wulgaryzmy.