ABW odmówiło wejścia do nieruchomości “Brudnej Pały”. Nie mamy tylu funkcjonariuszy

Zaskakujące wiadomości z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Agenci odmówili wejścia na nieruchomości Daniela “Brudnej Pały”. Odpowiedź, którą przesłali prokuraturze Bodnara zdumienia: “Daniel Brudna Pała ma więcej nieruchomości niż my funkcjonariuszy. Radźcie sobie sami. Podpis nieczytelny”.

Wejście na nieruchomości Daniela Brudnej Pały miało mieć miejsce już w tym tygodniu, jednak z akcji nici. Przeszkodą nie są święta, nie ma też problemu z postawieniem zarzutów. Kłopot dotyczy jednak sprawy ilości nieruchomości, jakie Daniel BP ma posiadać. Przekracza ona możliwości kadrowe służby.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Agencji podpowiadamy, że jest jednak sposób, aby akcję zrealizować – można poprosić o pomoc inne służby specjalne oraz policję, do czego zachęcamy. Sprawiedliwości musi stać się zadość.

To informacja 1 kwietnia – nie traktuj wszystkiego co przeczytasz dzisiaj w mediach serio.