Chcecie społeczeństwa aktywnego? Musicie naprawić Polskie Radio i TVP

– Kochani Politycy! Chcecie frekwencji przy kolejnych wyborach? To musicie naprawić TVP i zrobić z niej polskie BBC. Proszę zatrudnić specjalistów, którzy się na tym znają, czyli 1 liga, a Wam radzę być cały czas w Social Mediach i na bieżąco informować ludzi o Waszych posunięciach – pisze jedna z internautek.

To ważne spostrzeżenie i wielki problem rządu Donalda Tuska. Do tej pory nie udało się ani w Polskim Radiu ani w TVP wypracować formuły, która by aktywizowała społeczeństwo i dawała mu poczucie, że władza działa. Wręcz przeciwnie, programy są miałkie, niektóre rozgłośnie kompletnie straciły poczucie misji a są także takie, które atakują wolne media – jak RDC, którego likwidatorka, Emilia Benedykcińska, chce pozwać Wieści24.pl za pisanie o tym, że jest córką znanego polityka PSL i nie ma kwalifikacji do zajmowania stanowiska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy oczekują działania i efektów – a nie deklaracji. Ten czas się już skończył.