Stanowski bardzo nerwowo reaguje na pytania o pieniądze od PiS.

“Jesteś kompletnym debilem” – tak Krzysztof Stanowski zareagował na poruszanie kwestii milionów, które miał dostawać od PiS, przez jednego z internautów. Nerwy świadczą o tym, że kwestia finansowania jest dla Stanowskiego trudna. I rzeczywiście, do dzisiaj nie ujawnił on jakie kwoty otrzymywał za działalność propagandową.

Panie Stanowski przecież Pan brał kasę od PiS i to za propagandę. Zamiast wyzywać ludzi od debilów proszę napisać od jakich spółek skarbu państwa brał kasę Kanał Sportowy, Weszło, pan osobiście i związane z Panem stowarzyszenia i fundacje… – napisał Jan Piński, redaktor naczelny Wieści24.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Stanowski brał kasę z TVP, biuro reklamy TVP szukało mu reklamodawców. Brał kasę (firmy i podmioty z nim związane) z Orlenu, PZU, Totalizatora, PKO i innych spółek. Nie wiemy tylko jak dużo tych milionów było… – dodał Piński.