Emilia Benedykcińska, likwidatorka RDC, zatrudniła dziennikarkę, która broni PiS!

Emilia Benedykcińska, likwidatorka Polskiego Radia RDC i córka prominentnego działacza PSL, zatrudniła niedawno w radiu Agnieszkę Gozdyra. Tym samym dała wyraz swojego braku znajomości rynku mediów. Gozdyra postrzegana jest jako osoba, która pozytywnie wypowiada się o Konfederacji i PiS a więc niewątpliwie przeciwnikach obecnego rządu. W ten sposób Benedykcińska wpisuje w szereg fatalnych decyzji dotyczących mediów publicznych, których efektem będzie ostateczny ich upadek. Słuchalność RDC spada.

Najnowsze “osiągnięcie” Gozdyry to obrona Mariusza Kamińskiego, nazywanego szefem bezpieki PiS. To Kamiński i Wąsik są odpowiedzialni za działania przeciwko opozycji i przeciwko niezależnym mediom.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wpuszczanie ludzi typu Gozdyra na antenę RDC wystawia Benedykcińskiej, córce prominentnego działacza PSL, jak najgorsze świadectwo. Pokazuje również jej kompletny brak rozeznania w rynku medialnym i brak pomysłu czym tak naprawdę RDC mogłoby być.

Emilia Benedykcińska to dobra znajoma wiceminister kultury Bożeny Żelazowskiej, córka jej kolegi z partyjnej listy. Według naszych informacji na niektórych stanowiskach likwidatorów po odejściu Bartłomieja Sienkiewicza mogą nastąpić zmiany.

Tymczasem w sieci panuje ogromne oburzenie najnowszymi występami Gozdyry. Teraz, jako podatnicy, wszyscy zrzucamy się na jej wynagrodzenie w RDC.