[Counter-Box id="1"]

Z całej Polski płynie pomoc dla poszkodowanych. Biorą w niej udział nawet dzieci przekazując swoje zabawki czy słodycze. Tymczasem poseł Dominik Tarczyński, który po zagranicznych wakacjach wrócił do Polski, od razu pochwalił się kolejną wycieczką. Nie wszystkim się to spodobało. Wielu uznało publikowanie takich zdjęć przez polityka partii rządzącej za niestosowne w sytuacji, w jakiej znaleźli się rodacy.

Poseł PiS Dominik Tarczyński już kilka razy podpadł internautom. Kiedy kłamał w sprawie wylotu do Miami, które okazało się Baku, skąd pokazał zdjęcia roznegliżowanej partnerki, a przecież miał wspierać przyjaciół, którym umiera matka.

Reklamy

Tym razem – i nie jest to pierwszy raz – pochwalił się luksusami. Zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym wraz z partnerką siedzi na skórzanych kanapach łódki. “Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej! PL ??” – napisał Tarczyński.

Niektórzy życzyli wprawdzie udanych wakacji, ale wielu zwróciło na niestosowność wpisu. Zwłaszcza, że są regiony Polski, w których ludzie zostali bez dachu nad głową. Pojawiły się też komentarze porównujące Tarczyńskiego do Sławomira Nowaka z PO.

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułSamorządowiec z PiS szczerze o Szydło: dobra ściema
Następny artykułMinister z SB. Czy Krzysztof Tchorzewski współpracował z komunistycznymi służbami?