TVP odmówiła emisji reklamy książki Tomasza Piątką „Macierewicz i jego tajemnice”, więc książkę zareklamował na antenie poseł Nowoczesnej Adam Szłapka, który w niedzielę wieczorem był gościem programu „Minęła 20” w TVP Info.

Pod koniec pierwszej części programu Szałapka wyciągnął książkę „Macierewicz i jego tajemnice” i pokazał ją do kamery.

Reklamy

„Korzystając z okazji, ponieważ w TVP nie dało się reklamować książki Tomasza Piątka, bardzo wszystkich zachęcam do przeczytania książki o Antonim Macierewiczu. Każdy wyciągnie wnioski sam” – powiedział poseł i przypomniał, że wydawnictwo chciało wykupić reklamę przed Wiadomościami.

Wypowiedź posła próbował przerwać prowadzący program Adrian Klarenbach. „Zachowuje się pan bardzo nieelegancko. Jako parlamentarzysta sprawujący mandat posła powinien pan znać pewne granice, które pan w tej chwili przekroczył – powiedział. – Mam nadzieję, że biuro promocji i reklamy TVP wystawi panu rachunek – stwierdził.

My tylko przypominamy, że jeśli wystawi – to przypominamy, że 15 sekund w okolicach Wiadomości kosztuje 5 tysięcy złotych. Taką kwotę podano wydawcy, który pytał o koszty reklamy w TVP, zanim wyjawił co chce reklamować.

Źródło: TVP, Twitter

Poprzedni artykułLoty za miliony. Rozpasanie rządu
Następny artykułHistoryczne dno TVP. Tak źle nie było nigdy