26 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaNowoczesnaWycie w Telewizji Publicznej. Poseł zachęcił widzów do zapoznania się z książka...

Wycie w Telewizji Publicznej. Poseł zachęcił widzów do zapoznania się z książka o Macierewiczu

TVP odmówiła emisji reklamy książki Tomasza Piątką „Macierewicz i jego tajemnice”, więc książkę zareklamował na antenie poseł Nowoczesnej Adam Szłapka, który w niedzielę wieczorem był gościem programu „Minęła 20” w TVP Info.

Pod koniec pierwszej części programu Szałapka wyciągnął książkę „Macierewicz i jego tajemnice” i pokazał ją do kamery.

Reklamy

„Korzystając z okazji, ponieważ w TVP nie dało się reklamować książki Tomasza Piątka, bardzo wszystkich zachęcam do przeczytania książki o Antonim Macierewiczu. Każdy wyciągnie wnioski sam” – powiedział poseł i przypomniał, że wydawnictwo chciało wykupić reklamę przed Wiadomościami.

Wypowiedź posła próbował przerwać prowadzący program Adrian Klarenbach. „Zachowuje się pan bardzo nieelegancko. Jako parlamentarzysta sprawujący mandat posła powinien pan znać pewne granice, które pan w tej chwili przekroczył – powiedział. – Mam nadzieję, że biuro promocji i reklamy TVP wystawi panu rachunek – stwierdził.

My tylko przypominamy, że jeśli wystawi – to przypominamy, że 15 sekund w okolicach Wiadomości kosztuje 5 tysięcy złotych. Taką kwotę podano wydawcy, który pytał o koszty reklamy w TVP, zanim wyjawił co chce reklamować.

Źródło: TVP, Twitter

Musisz o tym wiedzieć!