[Counter-Box id="1"]

Program publicystyczny TVP Info – “Woronicza 17”, który nadawany jest na żywo w niedzielę, został tym razem nagrany już w piątek – informuje “Fakt”. Politycy opozycji podejrzewają, że jest to sposób na to, aby w niedzielnym wydaniu nie pojawiła się wzmianka o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Goście programu “Woronicza 17” w tym tygodniu zapraszani byli na ostatnią chwilę i tłumaczono im, że powodem jest to, że prowadzący program Michał Rachoń wyjeżdża na ferie. Do dyskusji zaproszeni zostali m.in. Krzysztof Łapiński z Kancelarii Prezydenta, Paweł Bejda z PSL, Paweł Rabiej z Nowoczesnej, Jerzy Jachnik z Kukiz’15, Jacek Sasin z PiS oraz Andrzej Halicki z PO.

Reklamy

“Nawet o to zapytałem. Nie zaprzeczyli, że to wyjątkowa sytuacja” – powiedział w rozmowie z “Faktem” Andrzej Halicki. – “To żenujące. Wygląda na to, że ktoś bał się tego, że temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawi się w programie” – uważa polityk.

“W takim dniu jak finał WOŚP tematu akcji Jurka Owsiaka po prostu nie dałoby się uniknąć” – mówi z kolei informator “Faktu” z TVP. Dodając, że po ubiegłorocznych dyskusjach o cenzurowaniu WOŚP, lepiej nagrać dyskusję “zanim cała Polska zostanie obsypana serduszkami”.

“Jeśli to prawda, to jest to nikczemne” – skomentował z kolei Jakub Stefaniak, rzecznik PSL.

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułRząd nic nie robi w sprawie smogu. Władze lokalne mają tego dość i apelują od działanie!
Następny artykułRządowe kłamstwa w sprawie wypadku Szydło. Internauci obnażają prawdę o zniszczeniach.