Michał Pytlik z Partii Razem, który często krytykuje poczynania wiceministra Sprawiedliwości Patryka Jakiego, zadał mu publicznie kilka pytań na Facebooku. Czy kandydat na prezydenta Warszawy odpowie?

Pytania zadane przez Pytlika są cztery i dotyczą spraw opolskich, bo Patryk Jaki pochodzi z opolszczyzny. Stawiający je działacz apeluje do mediów o zadawanie tych pytań kandydatowi na prezydenta stolicy.

  1. Kiedy zamierza Pan spotkać się z mieszkańcami i mieszkankami gminy Dobrzeń Wielki, których siłowo wcielił Pan do Opola? Dlaczego kłamał Pan, że z nimi rozmawiał
  2. Jakie ma Pan dowody na to, że jednoznacznie negatywne wyniki konsultacji w Dobrzeniu były fałszowane i że robiła to mniejszość niemiecka?
  3. Dlaczego wykręca się Pan immunitetem, gdy sędzina Sądu Okręgowego w Opolu wzywa Pana do stawienia się w sądzie? Dlaczego nie przyszedł Pan na ani jedną rozprawę, choć domaga się Pan tego od innych?
  4. Dlaczego udzielił Pan rekomendacji Tomaszowi Gaborowi na dyrektora całej Elektrowni Opole, mimo że był wcześniej szeregowym elektrykiem?

Źródło: Facebook

Reklamy

Poprzedni artykułDla nauczycieli po ok. 150 złotych, a dla kuratorów tysiące!
Następny artykułTerlecki przyłapany. Czy rządzącym wolno więcej?