Żona prezydenta nie wykazała się niczym. Zerowa aktywność Pierwszej Damy

Na oficjalnej stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP pojawił się ilustrowany i opisany materiał, dokumentujący działalność małżonki prezydenta. Wynika z niego, że Pierwsza Dama jest bardzo zajęta. Jednak zupełnie inaczej postrzegają to internauci.

Z publikacji na stronie kancelarii wynika, że pani prezydentowa odbyła 150 indywidualnych wizyt krajowych oraz 42 wizyty zagraniczne, przyjęła 20 delegacji zagranicznych. Wzięła udział w 135 spotkaniach w Pałacu Prezydenckim, 84 spotkaniach z grupami zwiedzającymi siedzibę głowy państwa. Udzieliła 88 lekcji języka niemieckiego. Wystosowała 118 oficjalnych listów okolicznościowych, wsparła ponad 90 inicjatyw charytatywnych, a 227 inicjatyw objęła honorowym patronatem pierwszej damy oraz 11 patronatem długofalowym.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Napisano też, że Agata Kornhauser-Duda promuje czytelnictwo, jako wieloletnia nauczycielka wspiera środowisko nauczycielskie, odwiedza szkoły, wspiera osoby niepełnosprawne, promuje profilaktykę raka piersi, odwiedza placówki medyczne i fundacje, spotyka się z Polonią… Obejmuje patronatem, sadzi lasy, pomaga dzieciom w nauce, odwiedza je w szpitalach, rozmawia z personelem. Wszystko udokumentowane fotografiami i opisem, a nawet komentarzami pierwszej damy.

Jednak na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Źródło: Kancelaria Prezydenta, Twitter