Żona prezydenta nie wykazała się niczym. Zerowa aktywność Pierwszej Damy

Na oficjalnej stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP pojawił się ilustrowany i opisany materiał, dokumentujący działalność małżonki prezydenta. Wynika z niego, że Pierwsza Dama jest bardzo zajęta. Jednak zupełnie inaczej postrzegają to internauci.

Z publikacji na stronie kancelarii wynika, że pani prezydentowa odbyła 150 indywidualnych wizyt krajowych oraz 42 wizyty zagraniczne, przyjęła 20 delegacji zagranicznych. Wzięła udział w 135 spotkaniach w Pałacu Prezydenckim, 84 spotkaniach z grupami zwiedzającymi siedzibę głowy państwa. Udzieliła 88 lekcji języka niemieckiego. Wystosowała 118 oficjalnych listów okolicznościowych, wsparła ponad 90 inicjatyw charytatywnych, a 227 inicjatyw objęła honorowym patronatem pierwszej damy oraz 11 patronatem długofalowym.

Napisano też, że Agata Kornhauser-Duda promuje czytelnictwo, jako wieloletnia nauczycielka wspiera środowisko nauczycielskie, odwiedza szkoły, wspiera osoby niepełnosprawne, promuje profilaktykę raka piersi, odwiedza placówki medyczne i fundacje, spotyka się z Polonią… Obejmuje patronatem, sadzi lasy, pomaga dzieciom w nauce, odwiedza je w szpitalach, rozmawia z personelem. Wszystko udokumentowane fotografiami i opisem, a nawet komentarzami pierwszej damy.

Jednak na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Źródło: Kancelaria Prezydenta, Twitter

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TadeuszCECH48 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CECH48
Gość
CECH48

jako 1 niby dama niczego prócz pobierania nie należnej jej kasy nie zrobiła

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Odczepcie się wstrętni KODziarze i Obywatele RP od naszej wspaniałej, pięknej i mądrej pani prezydentowej, czy nikt nie widzi jej niebywałego, gigantycznego i wprost porażającego wkładu w przemysł odzieżowy??? Zważcie obywatele jak wiele tysięcy szwaczek, modystek, projektantek mody, szewców, krawców, fryzjerów, kosmetyczek, producentów pudru, wody brzozowej, kremów wszelakich ma zatrudnienie??? To dzięki pani prezydentowej przy ścisłej współpracy pani Szydło te branże sięgają kosmicznych obrotów. Pan prezydent postawił na różańce, hostie i biskupów, pani prezydentowa na doczesne rozkosze ciała i ducha:))