Minister rolnictwa imprezuje z… eks-burdelmamą. Nowe standardy?

Obecny minister rolnictwa, Jan Ardanowski zaliczył ostatnio sporą wpadkę. Bawił się na spotkaniu liderów AgroLigi w Noskowie w Wielkopolsce w towarzystwie… Dagmary Kaźmierskiej. To bohaterka serialu TTV “Królowe życia”, która siedziała w więzieniu za stręczycielstwo.

AgroLiga jest corocznym spotkaniem najlepszych rolników z całego kraju i niedawno promował ją sam Andrzej Duda. W tym roku, jak donosi portal Września Info, spotkanie miało na “nieformalny charakter”. Rozumiemy, że na tyle nieformalny, że zaproszono ex-burdelmamę? To ona pochwaliła się kilkoma zdjęciami z AgroLigi na Instagramie, co natychmiast wyłapał plotkarski portal Pudelek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czy to właściwe towarzystwo dla ministra rolnictwa? Pomijamy już fakt, że spotkanie było u hodowcy norek, a PiS zapowiedział walkę z hodowlą zwierząt na futra.

Źródło: Instagram, Twitter, Pudelek, Facebook